SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!ODBLOKOWANIE-TEST!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Zauważyłem,że na forum krąży wiele różnych opinii co do odblokowywania po cyklach z poszczególnych środków.Głównie w tym poście chciałem zwrócić uwagę na takie środki jak nandrolony(czyli najbardziej popularna deca,superanabolon,laurabolin),i stanazolol(czyli winstrole),co do innych środków(gł.chodzi o estry testosteronów),nikt niema wątpliwości iż odblokowanie jest niezbędne.
Otóż niedawno skończyłem mini-cykl winstrol 5mg-50 tabletek,czyli ilość niewielka.Po cyklu badany miałem poziom własnego-wewnętrznego testosteronu,był on on sporo poniżej normy.
Norma 2.8-8.0ng/ml
Poziom na koniec cyklu wynosił 0.8ng/ml
po 6 tabletkach clomidu wynosił już 4.8ng/ml
Fakty mówią same za siebie.Rozmawiałem też z andrologiem,sam stwierdził,że w takich wypadkach clomid porawia sytuacje i jest wskazany.
Myśle,że udało mi się obalić tezę jakoby winstrol(nawet w małych dawkach)nieblokuje wydzielania własnego,naturalnego testosteronu.To samo tyczy się deci.Są to substancje pochodne od testosteronu i blokują wydzielanie własnych hormonów-taka prawda.
Zaznaczam też,że poziom testosteronu przed cyklem był w normie.Problemów z potencją też niebyło(czego po wynikach można by było sie spodziewać).
Daje to jako ciekawostkę dla niektórych-nudno tu jest ostatnimi czasy,oraz w celu takim aby niektórym udowodnić,iż odblokowanie jest potzebne tak samo po winie jak i dece.
Myśle,że nie jest regułą przy niskich dawkach spadek poziomu testosteronu tak nisko,ale mimowszystko jest możliwe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
Robert306
Witaj chcialem zapytac o odblowanie mam dostep do hmg myslalem o tym oraz hcg i clomid i czy ewentualnie clena mozna delikatnie dac tez?na Jestem 6 miechow teraz na babie oststnio po hcg i clomidzie dosc dlugo dochodzilo do normy
Z gory dziekuje



Założ swoj temat z wypelniona ankieta dzialu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
ja tez niedlugo sprawdze poziom testo. przed, podczas i po zastosowaniu popularengo środka o nazwie metanabol w ilości...albo powiem po bo duze zdziwienie mogloby nastapic.

swoja droga moznaby to podwiesić.

The NOTORIOUS B.I.G.

Bojkot SOGÓW.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Pewnie ze podwiesic.Odblokowanie po cyklu to moim zdaniem temat priorytetowy,bo niestety wiekszosc poczatkujacych koksiarzy,pakerow blokersow nie ma pojecia co to jest.I nie chodzi tu juz tylko o Dece i Winstrol.A nie da sie ukryc ze glupie 10 tab. Clomidu za 40 zl jest niezbednym ratunkiem po cyklu.

"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
jw


Bez kasy nie ma masy!!!
2

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Gdzie mozna takie testy na ilosc testosteronu zrobic? Czy jest to platne [ile?].Dzieki.

<.>> /motd : It takes a big man to cry, but it takes a bigger man to laugh at that man. / <<.>

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
W normalnych laboratoriach,gdzie krew się pobiera.Płatne ok 30zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11612
sa jakies inne srodki do odblokowania ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
hcg, ale clomid jest na 1miejscu

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Najlepiej clomid,po cięższych cyklach można to i to.Albo w trakcie długich cyklów co jakiśczas hcg.
Hcg blokuje jeszcze bardziej przysadke,dlatego po nim bierze się clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Nie kupuje tej histori maniaka do końca. wielu moich znajomych po dużych podkreślam dużych cyklach składających się z bardźiej androgennych koksów miało większy poziom testosteronu . Może maniak ma jakieś zaburzenia albo ten winstrol był farbowanym na różowo mietkiem co się zdarza. trudno wyczuć w kazdym bądź razie stwierdźenie tego na tym jednym odosobnionym przypadku napewno nie jest miarodajne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Czekałem na Ciebie mrówka.
Powiem Ci tak ze niemam zaburzeń żadnych,przed winem poziom t. był ok.
Być może jestem podatny bardziej na zmiany poziomu hormonów w organizmie pod wpływem zewnętrznych czynników od twoich kolegów,ale fakt faktem że winstrol(deca również) napewno blokuje wydzielanie własnego testosteronu.Masz tu już fakty potwierdzone badaniami-i niekłuć się.
Wiesz że ten post jest skierowany w dużej mierze do Ciebie,chciałeś faktów?Masz!W tej chwili potwierdzasz tylko to co już kiedyś na Two temat powiedziałem.
Niejest to tylko na moim przykładzie potwierdzone.
Co do orginalności to być może ty masz farbowany winstrol,ja napewno nie.Orginał-tutaj na słowo musisz mi uwierzyć,nie będe Ci tego udowadniał bo i tak to do ciebie niedotrze.Raz mam pewne źródło,dwa to umiem winstrol jeszcze orginalny rozpoznać,chociażby po efektach i typowych skutkach ubocznych.
Tu niemasz nic do kupowania,obrażasz mnie mówiąc,że jest to mało wiarygodne co pisze,być może Ty jesteś tak niepoważną osobą,aby pisać bzdury wymyślone przez siebie,niewiem po co,bo ja napewno nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superanabolon-woda czy olej????

Następny temat

Pytanie odnośnie cyklu!

WHEY premium