SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! Gotowy Plan Treningowy do Oceny - Ważne!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
Witam, ostatnio zastanawiam sie jaki trening ułożyć sobie na kolejny cykl kreatynowy i przypominałem sobie , że kiedyś kupiłem książkę o kulturystyce z planami treningowymi etc i prosiłbym abyście ocenili jeden z planów który wybrałem oraz zaproponowali ewentualne zmiany

a co do planu to tak ...

Cel - masa mięśniowa

Klatka :
Wyciskanie na ławce poziomej 4x8
Wyciskanie na ławce skośnej 4x8
Rozpieraki ławka skośna 4x10

Plecy :
Podciąganie na drążku 4x10 <==== co proponujecie zamiast tego ćwiczenia ? , ponieważ u mnie podciąganie na drążku w tym szerokim chwycie to niezbyt dobrze idzie ..
wiosłowanie sztangą 4x8 (albo sztangielka)
ściąganie linki siedząc 3x10
ściąganie drążka w szerokim chwycie 3x10

Barki :
Wyciskanie sztangi zza głowy - 3x8
unoszenie hantli na bok 3x10
unoszenie hantli w opadzie tułowia 3x10
wznosu ramion ze sztangą 4x10

Triceps :
prostowanie rąk na wyciągu 4x6
wyciskanie francuskie leżąc 3x8
wyciskanie hantli za głową( czy jakoś tak ) 3x10

Biceps :

Uginanie ramion ze sztanga 4x8
Uginanie hantli (młotkowe) 3x10
Modlitewnik 3x10

Nogi :
Przysiady ze sztangą 4x15
wznosy na palcach 4x16
suwnica 4x12


ROZKŁAD DNI !
Cytuje "w poniedziałek trenujemy klatkę , we wtorek plecy w czwartek barki w piątek biceps i triceps natomiast nogi trenujemy już w poniedziałek i dalej przechodzimy z treningiem wg. kolejności. "


Czas trwania planu . 6-8tygodni
Aeroby 3-4x w tygodniu od 20 do 45 min biegu w zależności czy jest to dzien treningowy czy też nie

od razu dodam że brzuch na każdym treningu po 3 ćwiczenia ,

Co myślicie o takim planie ?


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
a teraz suple które zamierzam kupić na ten cykl

1) Shock Therapy - 1008g
2) Storm - 756g
3) HI TEC Amino Anabol 600caps
4) THERMO FAT BURNER 90TAB
5) VIPER - 90tab. DYMATIZE
myślę ze to wsioo ,
co myślicie o takim zestawie ?

a co dawkowania poszczególnych supli to tak jak zaleca producent , jedynie VIPERa będę brał tylko 1 tab dziennie .


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
a teraz pare informacji o mnie :
Wiek - niedługo strzeli 19 ,
waga - aktualnie około 72kg
wzrost - 180cm
Cel treningowy - masa mięśniowa oraz chcę spalić tłuszczyk z 2 partii ; ) , nogi i brzuch ale głownie masa .
staż - 1,5 roku ? jakoś tak będzie
Inne sporty ? - jedynie to biegam
Dieta - jest , nie będę sie rozpisywał jaka ponieważ nie ona jest tu do oceny
Typ budowy - raczej ektomorfik
BMI - 22.5 ~ coś koło tego

myślę , że to wszystkie ważne informacje więc teraz czekam na wasze opinie

A State of Trance <3

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast podciagania stosuje sie sciaganie drazka, co masz juz w ostatnim cwiczeniu na plecy :P dodaj MC do cwiczen na plecy. wywal sciaganie linki i dodaj szrugsy.

barki - zamiast wyciskania sztangi zza glowy daj wyciskanie sztangi sprzed glowy.

nogi - dodaj uginanie nog w lezeniu oraz prostowanie nog w siadzie. z suwnicy mozesz zrezygnowac jesli chcesz.

rozklad dni - trening mozna zamknac w 3 dniach: pon - klatka+bic, srod - plecy +tric, piatek - nogi + barki.

aeroby - jesli jedziesz na redukcje, to jak najbardziej. jesli robisz mase, to w zalesnosci od upodobań.

suple - najpierw zrob mase, a pozniej wez sie za redukcje. jesli bedziesz chcial robic te dwie rzeczy jednoczesnie to nie wiem czy beda jakiekolwiek efekty skad wezmiesz vipera 90 kaps? slyszalem, ze jest juz tylko wersja 40 kaps (cholernie droga)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
no z tym rozkładem dni to też właśnie tak myślałem , a co do reszty to dzięki za rade ; ) ,

wiesz, nawet koleś w sklepie mi mówił ze jak zrobię porządną dieta na mase to żebym brał coś na spalanie bo mnie "zaleje" i potem bd ciężko to zgubić i nawet mialem szanse się przekonać osobiście.. a co do vipera to drogi jak sam sku*****n no i są opakowania na allegro po 90 kaps w cenie jedynie 220~zł i coś czuje , że raczej podziękuję za tego Vipera i dorzucę coś tańszego albo np po prostu L-karnitynę .

A State of Trance <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
staż półtora roku a ty nadal nie wiesz ze tluszczu nie spalisz z konkretnej czesci ciała ? no to porażka krotko mowiąc.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
OMG ! no takich rzeczy to mi pisać nie musisz bo to przecież logiczne jest ;P

A State of Trance <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast l-karnityny proponowalbym dyma burn albo scorch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
testowałeś jeden albo drugi ? czy po prostu sugerujesz sie opinią tych supli ? , a z tego co wodziłem to opinię dobrą mają bynajmniej ten scorch
wgl to będę musiał sie jeszcze porządnie zastanowić żeby nie przesadzić ze spalaczami i tak myślę czy nie lepiej zamiast jednego ze spalaczy wybrać jakieś białko albo carbo .

A State of Trance <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem dyma burn i byłem z tego dość zadowolony :) a słyszałem, ze scorch jest nieco mocniejszy i w sumie podobna półka, a ze ludzie po nim byli zadowoleni to tez polecic mozna https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img]. w tym roku bede testowal vipera, bo udało mi sie zakupic 90kaps, kiedy jeszcze byly w sklepie sfd . w tym roku bede testowal vipera, bo udało mi sie zakupic 90kaps, kiedy jeszcze byly w sklepie sfd . w tym roku bede testowal vipera, bo udało mi sie zakupic 90kaps, kiedy jeszcze byly w sklepie sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
hmmm , to jednego albo drugiego na 100 % wybiorę i sądzisz o tym zeby zamiast fat burnera białko jakiegoś ?
no to ładnie , ciekawy czy ten viper jest taką kosą jak go opisują
bo wiesz , po przeczytaniu opinii i jak zobaczyłem ile kasy za 90 kaps to od razu mi 2cm w pasie spadły

A State of Trance <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vipera kupilem jakos w grudniu, bo po przeczytaniu opinii pomyslalem, ze moze sie stac z nim to samo co z venomem

w zasadzie białko przy robieniu masy przyda sie bardziej niz spalacz https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] oczywiscie do uzupelnienia brakow w diecie. bialko serwatkowe po treningu dosc dobrze wchodzi. moglbys sprobowac to mialko vitafit, stworzone przez ludzi z sfd. z opinii wynika, ze o niebo lepsze od ostrowii. ja osobiscie nie probowalem go za to wiem, ze z ostrowią bywalo dosc roznie oczywiscie do uzupelnienia brakow w diecie. bialko serwatkowe po treningu dosc dobrze wchodzi. moglbys sprobowac to mialko vitafit, stworzone przez ludzi z sfd. z opinii wynika, ze o niebo lepsze od ostrowii. ja osobiscie nie probowalem go za to wiem, ze z ostrowią bywalo dosc roznie oczywiscie do uzupelnienia brakow w diecie. bialko serwatkowe po treningu dosc dobrze wchodzi. moglbys sprobowac to mialko vitafit, stworzone przez ludzi z sfd. z opinii wynika, ze o niebo lepsze od ostrowii. ja osobiscie nie probowalem go za to wiem, ze z ostrowią bywalo dosc roznie [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
hehe , a ekonomiczne to białko? bo nie czytałem o nim , a co do ostrowi to smak.. <3 , znajomy jak kupił to tak mu smakowało że chciał mi je odsprzedać za 10zł

A State of Trance <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny

Następny temat

Split na mase do oceny.

WHEY premium