SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! UWAGA NA SUPLE.US !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
dla tych ktorzy maja zamiar robic zakupy na ******** przestrzegam przed tym bardzo ci oszusci wysylaja stare przeterminowane produkty i nie oddaja pieniedzy ani nie odpowiadaja na maile, napisali ze czekac na odpowiedz do 4 dni po kilku tygodniach nadal nie ma zadnej odpowiedzi lepiej kupowac na allegro tam przynajmniej mozna dociekac swojego mozna zla opinie wystawic albo ubiegac sie o zwrot pieniedzy u tych cwaniaczkow nie mozna nic zrobic, usuneli moje wszystkie posty na forum ********
NIE KUPOWAC U TYCH OSZUSTOW tylko ci ktorzy robia u nich zakupy od dawna moga sie czuc bezpiecznie bo starych klientow nie oszsukaja bo boja sie ze straca dobrego kupca NOWYM ODRADZAM i nie nie jestem konkurencja tylko ofiara ich sprzedazy !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
tak przy okazji warto poczytac to co piszo o ******** inni


http://forum.strongman.org.pl/viewtopic.php?t=2835 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
czesto tam bralem, koledzy tez, problemow niebylo nigdy...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
tysz często biore tam i nie ma problemów .

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Tak się składa że na ******** kupuje już od ładnych paru lat i wiem że jak się od nich kupuje jakiś produkt, to można a nawet trzeba zapłacić przy odbiorze. Więc kolego nie rozumiem cię kompletnie jakie ty masz problemy. Ja osobiście nigdy nie maiłem żadnych problemów z zakupem jakiegokolwiek produktu. Po prostu zamów sobie zestaw a jak przyjdzie, otwórz i sprawdź sobie czy masz to co zamówiłeś i czy jest zapakowane tak jak należy i wtedy zapłać. Nie bądźmy dziećmi i nie smarujmy na innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rowniez nigdy nie mialem problemow przy wspolpracy z ********.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
L. wysłanych artykułów 5
L. przecz. artykułów 1
...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

srednice gryfów

Następny temat

Mala refleksja!!!

WHEY premium