SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! SUPERANABOLON !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZESC CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CZEGOS O SUPERCE TZN. ILE TAGO BRAC NA CYKL, ILE POWINIEN TRWAC CYKL, I CZY SUPERKA CIAGNIE WODE PODOBNIE JAK OMA??? JESLI MOZECIE TO NAPISZCIE WSZYSTKO CO O TYM KOKSIE WIECIE Z GORY DZIEKI!!!
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
kolega bral czaski superanabolon spofy przed wakacjami i zadzialalo kozak. zadowalajace przyrosty dobrej jakosci miesnia, na bol stawow tez nie narzekal wiec wydaje mi sie ze towar dobry, ale oczywiscie o fajkach tez sie slyszy. jezeli mialbym celowac w superanabolon to tylko spofa bo on jedyny jest apteczny i stezenie nie jest zaklamane. tylko wiadomo. najlepiej z dobrego sprawdzonego zrodla.
1

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2185
SUPERANABOLON


Jest to środek produkowany przez czeską firmę Spofa.

Skład leku to szybko działający nandrolon.

NANDROLON


Na całym świecie produkowany jest cały szereg preparatów opartych na tym związku. Między innymi fenylopropionian nandrolonu, dekanian nandrolonu, heksanian nandrolonu, undekanian nandrolonu, propionian nandrolonu i wiele innych pochodnych.

Jest najlepiej zbadanym sterydem. Nie powoduje rozrostu tkanek płciowych ani nadmiernego owłosienia w takim stopniu jak inne sterydy.

Bardzo popularny w kulturystyce. Jego popularność spowodowana jest tym, że przynosi bardzo dobre rezultaty przy minimalnych skutkach ubocznych.



Wysokim anabolicznym efektem Superanabolonu jest wiązanie hamującego, adnrogenicznego komponentu, dlatego obserwowany jest znaczny wzrost w masie muskułów. W tym samym czasie przy dużych dawkach może być zauważana retencja wody. Bez wątpienia nie jest tak duża jak przy zastrzykach testosteronowych. Można ją wykluczyć poprzez stosowanie Provironu.



Nandrolon magazynuje więcej wody w tkance łącznej, to może chwilowo wpływać na ustąpienie bólów w stawach (bóle w ramionach, łokciach i kolanach). Cierpiący na nie mogą wówczas trenować bez bólu.



Używany jest głównie do budowania mięśni bardzo dobrej jakości oraz co za tym idzie zdobywania masy.



Optymalne dawki ok. 50 - 150 mg na tydzień.



Zalecana długość cyklu z Superanabolonem to 3 do 5 tygodni.



marek

<<<NIENAWIŚĆ DO CIĘŻARU A MIŁOŚĆ DO MIĘŚNI>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Superanabolon nie zatrzymuje tyle wody co omka, z całą pewnością Twoja twarz nie będzie po niej wyglądała jak księżyc w pełni. Zastrzyki robi się co 2-4 dni, najlepiej po 2ml, ponieważ 1ml superanabolonu zawiera tylko 25mg nandrolonu. Superka jest z zawiesinie oleistej, piszę o tym ponieważ chodziły tutaj różne opinie na ten temat.
Tyle mogłem dodać do wypowiedzi Son-Goku1

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedzcie !te opinie kture wyrazacie są w oparciu o wlasne doswiadczenie czy o gazetki itp!!!!!!!!!!!!!!!!????????/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
stosowałem superanabolon 2 razy, więc moje info. są jak najbardziej oparte na własnych doświadczeniach

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozecie mi jeszcze powiedziec jakie sa przyrosty??? to moim zdaniem nie jest to dobre jak trzyma wode!!! bo potem sa wielkie spadki!!! Macie po SOG-u:PPPPP pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Jeśli porównać do mety czy omy, to prawie nie trzyma wody.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chopcy jakie sa przyrosty??? Ci co stosowali odp.!!! PROVIRON jak brac i ile kosztuje??? A beda duze spadki po cyklu??? Co dolaczyc do superki??? Co brac po cyklu??? Z gory dzieki!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Przyrosty takie jak po dece, czyli w porównaniu z teściem czy metą, znacznie mniejsze, ale za to zdobywasz suchą masę mięśniową, a co za tym idzie mniejsze spadki po cyklu, tym bardziej że superanabolon wykazuje bardzo niskie działanie androgenne, więc tylko w niewielkim stopniu blokuje przysadkę, dlatego produkcja własnego teścia znacznie szybciej wraca do normy niż po teściu czy mecie. Z tego względu że jest to środek o niskim działaniu androgennym, nie potrzeba zażywać provironu i moim zdaniem nie trzeba też stosować nic na odblokowanie przysadki ( clomid ). Ja po 40 strzałach superki zdobyłem ok 4kg czystej masy mięśniowej, po cyklu wpierdzieliłem 0,5 kg kreatyny i masa wogóle mi nie spadła. Superka dobrze się łączy z jakimś teściem, lub metką, ale Tobie radzę najpierw sięgnąć po samą kreatynę, a dopiero za kilka lat po sterydy

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
PO 40 STRZAŁACH 4KG???????!!!!!!!!!! JA ******LE JA LICZYLEM ZE UROSNE PO 15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UFFF... dzieki ze ostudziles moje cisnienie na superke.

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SON_GOKU1 co do tych optymalnych dawek to jakie to sa, bo MANITOU pisze ze 1ml. SUPERKI zawiera 25mg nandrolonu. To, to co Ty piszesz to jest ta zawartosc tego nandrolonu czy miligramy ogolne tyle ile zawiera ampulka??? Optymalne dawki ok. 50 - 150 mg na tydzień(nandrolonu???). A ja chcialbym tak brac 100mg.TO ILE AMPULEK BRAC NA TYDZIEN??? PROSZE ODPOWIDZCIE!!! a jeszcze jedno czy po tym cyklu musze sie odblokowac??? I z tego co piszesz to wynika jak se wezme do tego proviron to nie bede bral wody??? O KUR*A 40 STRZALOW I TYLKO 4 KG???????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiszczie jak 100 mety?

Następny temat

Winstrol

WHEY premium