SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! KREATYNA, ALE JAKA ??? !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZESC WAM !!! CHCE KUPIC KREATYNE TYLKO NIE WIEM JAKA !!! KTORA JEST LEPSZA ULTIMATE CZY T NOWA OLIMPU CREAPURE MONOHYDRATE ??? A MOZE CITRO ??? O PIRO SIE NIE PYTAM BO JEST DROGA !!! Z GÓRY DZIEKI !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
jedna i drooga to to samo...wybieraj tansza choc ja polecam olimpa..mozesz do tego dodac po 5 kaps /dzien citro--połaczenie sie sprawdza doskonale..

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
Gdybym był na twoim miejscu to wolałbym dołożyć parę złotych i kupić Multipower albo Inkospor...
Multipower jest tańsza...juz 116zł na Atleta.pl -- taka cena za najlepszą jakość...bdziesz zadowolony.
W sklepach widziałem juz nawet za 110zł za 500g.
Jeśli chodzi o kreatynę to nie polecam innych firm.

Mozesz dorzucić do tego d-ribose Olimpu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Hekta nie ma roznicy bo te wszystkie kreatyny sa z tego samego laboratorium , z tych wszystkich wybierz najtansza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
No... w sumie masz rację, a ja i tak nie kupiłbym kreatyny Olimp...ale to ty jestes znawcą w tym dziale, a nie ja

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup kratyne treca creatine 200 mesh jest bardzo dobra

anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a czemu nie kupilbys kreatyny Olimpa???? te czasy kiedy Olimp byl slaby minely!!!
teraz wyszly,nowe ,bardzo dobre produkty!!!
wszyscy sobie je chwala wiec ten mit na temat Olimpu juz powinien zostac wyeliminowany!!!!

Polecam Olimp mono z citro!!!(nie drogo a pieknie) sam stosuje!! jest git!!!



Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ja właśnie jade na mono Multipowera i citro Olimpa. Jeszcze 4 tygodnie. Mono only Creapure


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
tylko Creapure!!!
bierz jak Ci bigger radzi:
albo amerykański Ultimate albo Olimp...
jedno i drugie jest the best!
bierz tańsze...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alkohol a suple???

Następny temat

Na bolacy nadgarstek ?

WHEY premium