SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!Problem!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Pytam w imieniu kolegi...dziekuje z góry za wszelka pomoc

Mam problem z moimi plecami. Bolą mnie plecy, mam skolioze. Czytałam sporo o tym i dowiedziałam się że może pomocny będzie tu lekarz medycyny naturalnej, kręgarz. Chciałabym takiego odwiedzić ale nie mam pojęcia gdzie takiego szukać. No i żeby był dobry w tym co robi. Podobno jest ktoś taki w Opocznie ale nie mam na niego namiarów. Gdyby ktoś wiedział coś o nim, lub nawet o kimś innym,chciałabym aby dał znać.Z góry dziekuje

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
do ortopedy, albo neurologa.

ale najpierw do lekarza rodzinnego.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lekarz medycyny naturalnej powiadasz? Hmm. To zalezy jaka duża masz te skolioze.co do kregarzy -nie mam do nich zaufania. Dobry dobór cwiczen,to podstawa.nie wiem ile masz lat, ale to tez ma znaczenie- im więcej tym mniejszy sens chodzenia do jakis magików.Dobre cwiczenia i wzmacniac kręgosłup!!!
POzdrawiam
Pozdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
wlasnie kragaz nic tutaj za bardzo nie pomoze. gdyz nastawianie kregow na swoje miejsce nic skoliozie nie pomoze niestety. W pierwszej kolejnosci powinnien duzo cwiczyc: grzbiet przede wszystkim, brzuch, ogolnie powinnien stac przed lustrem i cwiczyc prawidłowa postawe. ale najwazniejsze jest wzmacnianie miesni grzbietu. najlepiej jak pojdzie do rehabilianta a tamten mu wszystko pokarze co i jak. bo niewygodnie jest cos tlumaczyc przez kompa, tym bardziej pokazywac

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
kręgarze jedynie "zaleczają" (najczęściej poprzez brutalne zrywanie zrostów), a nie leczą.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kregarz to pojecie szerokie. Mozna przeprowadzac drobne manipulacje i stymulowac odpowiedni wzrost, ale w to nie wierza. Przedmowcy maja racje > ogólnie wzmacniac mięsnie posturalne.
POzdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"Przedmówca" tylko powtarza to, co usłyszał na wykładach

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2003-06-17 17:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:). :), :). Nie tak do konca... ale aluzju paniał. znam przykąłdy dobrych i złych działan chiropraktyków dlatego takie moje zdanie... jest.

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
niechaj kolega idzie do ortopedy i niech szoruje na gimnastyke korekcyjna ! Kregarz to przy bolach moze pomoc ale skoliozy to nie nastawi.




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szwy

Następny temat

Melisa

WHEY premium