SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!Naderwane wiązadło!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!! Mam ogromny problem:( Już 3 lata nie trenuję piłki nożnej, ponieważ uniemożliwia mi to moje kolano. Otórz w 2001 roku na treningu na hali, grając w piłkę chcialem uwolnić się od przeciwnika który był za moimi plecami. Zrobilem zwód ciałem i stało się... poczulem straszny ból w kolanie. Chcąc stanąć na lewej nodze, czułem że jest ona nie stabilna. Poszłem do lekarza. Nosilem gips. Następnie była 2 tygodniowa rehabilitacja. Jednak to nie pomogło;( I tak powtarzało sie praktycznie za każdym razem kiedy chciałem spróbować pokopać troszkę w piłkę. Lekarze w moim mieście mówią mi żebym tylko ćwiczył na wzmocnienie mięśni dwugłowych uda(?) Czy to pomoże?? CZy ja wogóle kiedyś będę mógł grac w piłkę nożną?? BŁAGAM WAS POMÓŻCIE MI!!! Trzy lata przesiedziane w domu z kuli kolana;( POMÓŻCIE!!!! Z góry DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
powiem ci ze ciezka sprawa ... zalezy co stwierdzili (a moze olali )
dobrze by było jak byś dobrego lekarza znalazł ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie wydaje mi się ze mnie olali:(
Słuchaj robilem RTG tego kolana i powiedzieli mi że to jest do wyleczenia ale musze ćwiczyć wlaśnie na mięśnie trzymające te wiązadła. Jak myślisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-poszukaj pomocy u innego lekarza !-ortopedy- SZUKAJ DO SKUTKU !
-co do cwiczeń pogadaj z Masero !
a co ja o tym sądze - sam mam kolano rozwalone - za bardzo nei moge go skrecać ... ale z biegiem czasu jest lepiej ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uszy

Następny temat

długość rzęs

Wiecej