SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!Błagam pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez dyq z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Wiem że jest zamkięty dział doping ale prosze odpowiedźcie mi w tym dziale.Otóż biore matenabol cykl 2332 doszedłem do 2 tygodnia nie zauważam żadnych przyrostów pomimo zarzynania mięśni podczas treningu i wkółko żarcia.Dzisiaj dodatkowo zauważyłem lekki ból poniżej rzeber po prawej stronie klaty(bardzo leciutkie kucie prawie nie czuje dopiero jak się wygnę pod jakimś kątem)Błagam poradźcie coś może dać sobie z tym dziadostwem spokój?

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie spokoj.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
o ****a
idz do lekarza, szkoda watroby

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1918
No cóż !

1. Jest prawdopodobnie jakieś przeciążenie lub drobna kontuzja

2. Okres brania jest zbyt krótki aby "coś" sobie zrobić

3. Mam nadzieję że jeżeli już bierzesz to jest to jakiś zaplanowany sposób a nie czuj

4. Nie uzyskasz rezultataów zarzynając mięśnie - prawdopodobnie jesteś chronicznie przetrenowany - choć ma tu też znaczenie trybu życia jaki prowadzisz.

Podsumowując - daj sobie z tym gównem spokój. Trenuję już 9 lat (co prawda wracam po 1,5 rocznej przerwie) i wiem że na dłuższą metę (bez skojarzeń)nie ma to sensu. Odstawisz - wypompujesz się. Po powrocie od 3 miesięcy trenuję zupełnie na sucho - nie biorę żadnych świnstw, ani żadnych dozwolonych środków (choć to akurat zamierzam wkrótce zmienić)i postępy są takie że aż mnie zatyka.

Kluczem jest odpowiedni odpoczynek - przez ponad pięć lat byłem chronicznie przetrenowany nie popełniaj tego samego błędu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 807
Witaj ! musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy koks masz z dobrych zródeł,bo jak bierzesz tabletki , które gościu robi w piwnicy i od czasu do czasu nasrają na nie myszy to nie masz się czego dziwić. Jesli jednak sterydy masz z zaufanego zródła to myślę , że nie masz się o co martwić . A tak na marginesie to przyrosty przychodzą dopiero w trzecim tygodniu ( u większości ). Aby Cię uspokoić dodam , że bezpieczna dawka to 10 tabletek mety po 5 mg. dziennie , dla każdego człowieka , natomiast wiadomo , że będą przypadki ,że gość wezmie 30 szt. i nic mu się nie stanie .Także Twoje bóle (chyba wątroby ) są od czegoś innego , jestem pewien tego na 100 %, musiało być to spowodowane np. pokarmem , wierz mi , że powodów może być 1000. Wiadomo ,że jesli pojdziesz do lekarza i powiesz mu , że bierzesz koks to od razu Tobie powie , że to od koksu. Ja na Twoim miejscu odczekałbym jeszcze tydzień, zobacz czy są przyrosty , czy masz jeszcze kłócia , jeśli wszystko by było bez zmian poszedłbym do lekarza . No , a jeśli nie pójdziesz do przodu z rozmiarem , to nie licz , że koks który bierzesz jest orginalny, chyba , że zrobiłeś tydzień przerwy od ostatniego cyklu . Narka !!!

Dean

Dean

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Wielkie dzięki!!
Wy to macie głowy:)taki łeb będe miał chyba za 10lat:)

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Aby Cię uspokoić dodam , że bezpieczna dawka to 10 tabletek mety po 5 mg. dziennie , dla każdego człowieka , natomiast wiadomo , że będą przypadki ,że gość wezmie 30 szt. i nic mu się nie stanie ."

Dean, możesz nam wszytkim zdradzić, pod jakim względem dawka 50mg dziennie jest bezpieczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
heh a jednak niektorzy maja sposoby aby wejsc do dzialu doping:>

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednak mają

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dean,

10 tabletek to dawka bezpieczna ? Jednorazowo ? Czy w cyklu 4 tygodniowym ? Czy jestes na narkotykach ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Jeszcze raz dzięki! Narazie bóle minęły zobaczymy dalej.
Tylko czemu nie ide na masie? Bo metke mam z apteki.
A tak wogóle to udało mi się wejść do działu doping:)

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ceny

Następny temat

ocencie prosze ten cykl ;]]]

WHEY premium